SPA

spa

Hermes Spa & Welness Türk hamamı, sauna, ılıklık ve masaj odaları, vitamin bar, soyunma kabinleri ve kuaförü ile hizmetinizdedir.

Spa & Welness Merkezimizde uzmanların masaj, terapi, vücut bakımı hizmetleri ve ayrıca beden-zihin ve ruh metodik tedavileri ile kendinizi arınmış ve rahatlamış hissedeceksiniz.

Hermes Spa Center’da doğunun geleneksel tedavisi ve batının sakinleştirici güzelliği birlikteliğinde tüm gerginlikleriniz egzotik ortamın etkisiyle çözülecektir.

Zihinsel bir dengeyle hayata daha pozitif ve sağlıklı bakmak için, bedensel dengenizi sağlayacağınız tüm hücrelerinizi yenileyebileceğiniz ve ruhunuza dinginlik katacak Spa&Güzellik Merkezimiz..

Güzellik ve Spa Merkezinin sakin, rahatlatıcı ortamında bedeninizi ve zihninizi özel terapilerimizle canlandırabilir, vücudunuzdaki tüm stres ve negatif enerjiden arınabilirsiniz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmanız için tasarlanmış SPA merkezimizde dinlendirici ve gevşetici masajları, çeşitli cilt ve vücut bakımlarını yaptırıp kendinizi yenileyebilirsiniz.

Wellness ve Spa Merkezimiz, sizi hem fiziksel hem de zihinsel olarak yenileyecek ve rahatlatacak ayrıca bedensel ve ruhsal dinlenme yaşam kalitenizi yükseltecektir.

Uzman terapistler tarafından yapılan kişiye özel cilt bakımı seçenekleri, vücut bakımları, el ve ayak bakımları ve masajlar ile hayatın stresinizden uzaklaşıp, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Türk Hamamı
Suyla ve Sıcakla gelen rahatlama ve güzelliğin sihirli kubbe altı..

Spa Masaj Odası
Bedeninizin ve ruhunuzun birlikteliğinin terapi merkezi.

Sauna
Vücudunuzu ve ruhunuzu ısıtırken sizi terapiye hazırlayan sakin ortam.

Kuaför
Güzelliğinize stil katan sanat merkezi.

Cilt Bakımı
Cildinize katılan güzellik ve tazelik ile zamanın ters akış anları…

SPA & WELLNESS

Yoğun iş temposundan bunalan misafirleri The Grand Hermes Hotelimiz'de çok özel terapiler ve dinlendirici aktiviteler bekliyor. Uzman terapistlerin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız SPA & Wellness Merkezi’nde; Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, terapileri, VIP masaj odaları güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor.

Spa Hizmetimiz Yanı Başınızda

  • Türk Hamamı
  • Sauna
  • Masaj


MASAJ


Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem masajdır. Masajda dokunma ön plandadır ve bu özelliği ile diğer meditasyon tekniklerine göre daha etkilidir. Profesyonel bir masaj; ağrıları dindirir, rahatlamayı sağlar.


SAUNA


Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu, terleme yolu ile vücuttaki su ve toksinlerin dengelenmesini sağlayan, yüksek sıcaklıktaki odalardır. Genel olarak saunalarda sıcaklık 60°C ile 90°C arasındadır. Yüksek ısı veren bir kaynağa sahiptir ve tahta ile kaplıdır.

Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa
Hermes Spa Hermes Spa